Neden SEÇ Halı Yıkama

10 Temmuz 2016 ile admin

Bu sayfada firmamız SEÇ halı yıkamayı neden tercih etmeniz gerektiğini anlatmaya çalışacağız.

Halı yıkama işi uzmanlık ister dedik. Peki neden? Çünkü halılar direkt olarak vücudumuza temas ettikleri için hastalıklara tetiklemesi çok kolaydır. Dolayısıyla temiz bir halı üzerinde vakit geçirmek ile kirli bir halının üzerinde vakit geçirmek elbette eşit olamayacaktır. Dolayısıyla halıların uzman kişiler tarafından yıkanması ve temizlenmesi gerekir.

Firmamız uzman personeli ile halıları yıkamakta ve temizlemektedir. Gerek otomatik halı yıkama makineleri, gerekse de personelimizin eğitimiyle halılar hijyen bir temizliğe kavuşmaktadır.

Üstelik ücretsiz servisimiz ile, firmamız ücretsiz servisi ile evlerinizden aldığı halıları yıkanmış bir şekilde adresinize teslim etmektedir. Ayrıca firmamız her türlü halı yıkamayla ilgili makine ve ekipmana sahiptir. Çünkü profesyonel bir halı yıkama için bunlar mutlaka olması gereken makinelerdir:

  1. Tam otomatik halı yıkama makinesi, (bir fabrikada mutlaka olması gereken bir makine)
  2. Halı hav kabartma ve toz alma makinesi,
  3. Halı sıkma makinesi, ( bir fabrikada mutlaka olması gereken bir makine )
  4. Halı kurutma için oda ısıtma makinesi,
  5. Halı poşetleme makinesi,

Görüldüğü gibi bu iş dışarıdan görüldüğü gibi basit değildir. Maalesef halı yıkama işini basite indirgeyen kişiler merdiven altı diye adlandırdığımız uygunsuz ortamlarda yıkama yapmaya çalışmakta ve insanların sağlığını hiçe saymaktadırlar. Bu konuda şu siteyi incelemenizi öneriyorum İshayder; www.ishayder.com Bu sitede halı yıkama ile ilgili bilgiler ve kaçak çalışanların sektöre verdiği zararlar anlatılmıştır.

Firmamız bu işi profesyonel olarak yapmakta ve örnek bir firma olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Bu konuda en büyük desteğimiz siz müşterilerimizdir. Sizlerin bizlere vermiş olduğu destek ile her geçen gün büyümekte ve kendimizi geliştirmekteyiz. Hijyen bir halıyı kullanmayı kim istemez ki? İşte fabrikamıza gelen halılar hijyen bir şekilde temizlenmiş olarak sizlere teslim edilmektedir.

Halı yıkama konusunda her türlü istek ve önerinizi bize iletebilirsiniz. Müşteri hizmetlerimiz ile irtibata geçerek hem ayrıntılı bilgi edinebilir hem de fikir alışverişi yapabilirsiniz. Bu konuda müşteri hizmetlerimiz de bilgilendirilmiş ve sizlere hizmet vermeye başlamıştır. Biz bu işe gönül verdik ve temiz bir halı kullanmanız için elimizden gelenin en iyisini sizlere sunmaktayız.