Hakkımızda

SEÇ HALI YIKAMA FABRİKASI

SEÇ Halı Yıkama Fabrikası sektöre hızlı bir giriş yapan tüketicilerin beğenisini kazanmış halı yıkama fabrikasıdır. Sektördeki kaliteli halı temizliği ile ilgili bilgi birikimimizi işimize yansıtarak öncü kuruluşlar arasına girmek ilk hedefimizdir.

Mardin bölgesinin en iyi halı yıkamacısı ile çalışmak için şimdi ücretsiz teklif alabilirsiniz. SEÇ Halı Yıkama Fabrikası:

Web Sitemiz Yenilendi

Seç Halı Yıkama Fabrikası teknolojiye her zaman ayak uydurmuş ve faydalı olanı bünyesine katmayı bilmiştir. Bu kapsamda bir ihtiyaç haline gelen web sitemizin yenilenmesi de 2020 yılı içinde yapılmıştır. 

MARDİN

2015 yılı ile birlikte müşterilerimizden aldığımız güvenle artık Mardin'de de hizmet vermeye başladık. Nusaybin'de başladığımız halı yıkama işine artık Mardin'de de devam ediyoruz. 

MİDYAT

Seç Halı Yıkama hizmet kalitesi ile birlikte paralel olarak büyümeye de devam etti. Bismil ilçesinin ardından Midyat ilçesini de hizmet alanımıza ekledik. 

BİSMİL

Bismil'deyiz. Seç Halı Yıkama Fabrikası gelişen teknolojiye ayak uydurarak hizmet alanını genişletmeye başladı. İlk olarak Nusaybin'le başladık ve ardından Bismil'i de kapsayan bir alanda hizmetlerimize devam ettik.

Otomatik Halı Yıkama Makinesini bünyemize kattık

Yeni yerimize geçmemizle birlikte artık halı yıkama parkurumuzun ilki olan Otomatik Halı Yıkama makinemizi bünyemize aldık ve artık tüm halıları otomatik makinede yıkamaya başladık. 

Seç Halı Yıkama Yeni Yerine Taşındı

Firmamız 7 yılın sonunda müşterilerine daha verimli ve daha kaliteli hizmet vermek için yeni yerine taşındı. 1000 m2 kapalı alanda daha kaliteli ve daha hızlı halı yıkama imkanı ile müşterilerimize hizmet vermeye devam ettik. 

Seç Halı Yıkama Fabrikası Kuruldu

2006 yılında kurulan firmamız hizmet kalitemiz ile Nusaybinlilere hizmet vermeye başladı. Yerde yıkama ile halı yıkama hizmeti verdik. Bunun yanında yorgan yıkama battaniye yıkama hizmetlerimiz de oldu.