Halı yıkamada titiz temizlik

30 Mayıs 2017 ile admin

Halı yıkama işinde günümüzde binlerce kişi çalışmaktadır. Bir kısmı bu işi layıkıyla yaparken bir kısmı da amatörce hatta tabiri yerindeyse körü körüne yapmaktadır. Aslında bu iş hiç de hafife alınacak bir iş değildir. Şöyle ki:

  • Öncelikle bir halının sağılığımıza etkisini hiç kimse hafife alamaz. Halıdan çıkan tozlar nefes alıp verdiğimizde vücudumuza nüfuz etmektedir.
  • Nasıl ki bir bebeğin sağlığına dikkat ediyorsak, o bebek halının üzerinde rahatça oynayabilmesi için o halının temiz olması şarttır.
  • Bu gün bir oto yıkamacıda yıkanan bir halının hijyen olması mümkün değildir.
  • İyi bir halı profesyonel ellerde yıkandığında gerçek temizlik ile buluşmaktadır.

Yukarıda saydığımız maddeler temizlik açısından sadece bir kaçıdır. Bunları çoğaltmak elbette mümkündür. Ancak burada tüketicinin dikkat edeceği husus, halı siparişinde bu işi layıkıyla yapan firmalara ulaşmaktır. Maalesef günümüzde tüketiciler en ucuza yıkayan firmaları seçmekte sonuç olarak da hüsran ile sonuçlanmaktadır çoğu zaman. SEÇ halı yıkama olarak tavsiyemiz müşterilerinize iyi seçim yapmak ve halınızı profesyonel firmalara vermektir.

Çok yakın dostumuz Bakırköy halı yıkama firması da İstanbul’da profesyonel halı yıkama hizmeti veren firmalardan birisidir. Ve kendisi ile sık sık bilgi alışverişi yapmaktayız. Yakın zamanda bize önerdiği otomatik halı yıkama makinesini de bünyemize katmayı planlıyoruz. Artı olarak yine tavsiyelerinden kapalı kurutma odası çalışmalarımız da sürmektedir.