Halıları nasıl yıkıyoruz

SEÇ halı yıkama olarak halıları nasıl yıkıyoruz sorusuna bu sayfada cevap vermeye çalışacağız. Öncelikle şunu belirtmeliyiz ki halıların sağlığımızı ne kadar etkilediğinin farkındayız. Bu nedenle halıların nasıl daha iyi bir şekilde yıkanması gerektiği ile ilgili araştırmalarımız ve teknolojiyi takiplerimiz sürekli olarak devam etmektedir.

Teknolojide gelişen yeni yıkama tekniklerini anında bünyemize katarak profesyonel yıkama yapmaktayız. Bu konuda garantili hizmet veriyoruz. Her hangi bir memnuniyetsizlikte halılarınızı hiç bir ücret talep etmeden yeniden yıkıyoruz.

Şimdi halıları nasıl yıkadığımızdan bahsedelim:

  1. Halılar evrak karşılığında adresinizden ücretsiz servisimiz ile teslim alınır.
  2. Fabrikamızda getirilen halılar çeşitlerine göre ayrılarak ayrı ayrı yıkama işlemlerinden geçirilir.
  3. Otomatik yıkama makinelerimizde derinlemesine yıkandıktan sonra sıkılmak üzere sıkma makinelerine aktarılır.
  4. Kullandığımız deterjanlar natürel halı yıkama şampauanlarıdır.
  5. Sıkılan halılar kurumak üzere kurutma odalarına aktarılır ve kuruduktan sonra paketlenerek servise gönderilir.

Hem evinizin odalarını daha estetik bir hale dönüştürebilmek hem de yerden gelen soğuk havanın etkisini azaltabilmek için tercih ettiğiniz birbirinden farklı renk ve desenlere sahip halıları sık bir şekilde kullanmaktasınız. Halılar, bir evin adeta olmazsa olmaz dekorasyon parçalarından biri olarak ev eşyaları arasında ilk sırada bulunmaktadır. Bu işi profesyonel yapan firmalardan biri de SEÇ halı yıkama fabrikasıdır. Ve bize bir çok konuda desteği olmuştur.

SEÇ Halı Yıkama Fabrikası

Evinizin tüm odalarında kullanmakta olduğunuz birbirinden farklı boyutlarda ve renklerde tercih ettiğiniz halılarınız göründüğü kadar masum olmayabilir. Halılarınızın içinde hapsolan mikropların farkında olmanız oldukça zordur. Bu sebepten dolayı da düzenli bir şekilde halılarınızın bakımını ve temizliğini yaptırmanız gerekmektedir. Zeminde tercih edilen halılar, özelliklede emekleme döneminde olan çocuklar için büyük bir tehdit unsurudur. Temiz gibi görünen, fakat içerisinde barındırdığı kir ve toz zerreleri yüzünden halılarınız çocuklarınıza ağız, dil ve el teması ile mikropları bulaştırmaktadır. Hem hastalıklardan korunmak hem de daha temiz bir görünüme sahip olan bir halıya kavuşmak için sizde halı yıkama hizmetlerinden mutlaka faydalanmalısınız. Artık sokaklarda ya da balkonlarda gördüğünüz eski usul halı yıkama yöntemlerinin aksine, sizlere sunulan son derece teknolojik ve hijyenik olan halı yıkama yöntemlerinden hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Halı yıkama hizmeti sayesinde artık halılarınız hiçbir şekilde zarar görmeden tamamen profesyonel kişiler tarafından %100 olarak temizlenecek ve çok daha sağlıklı bir yaşam alanına sahip olacaksınız. Zorlu ve uzmanlık gerektiren halı yıkama aşamalarını firmamız eksiksiz bir şekilde gerçekleştiriyor ve müşterilerinin memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutmayı başarıyor.