Seç Halı Yıkama Fabrikası

Nusaybin Halı Yıkama Firması Seç Halı Yıkama olarak en kaliteli ve güvenli halı yıkama hizmetini veriyoruz. Halı yıkamak hem özen hem de sabır gerektiren bir temizlik işidir. Firmamız Seç halı yıkama olarak en kaliteli halı yıkama işini yapmaktadır. Evde yıkanan halı yıkama işleriniz de yeterli temizliği ve hijyeni sağlayamayabilirsiniz. Bunun yanında yorulur ve hatta bir sürü su israfı yaparsınız. Tüm gününüzü harcar, dolayısı ile de yorulup artık bıkkınlık duyacak bir vaziyete gelirsiniz. Halı yıkamak birçok bayanın 1 gününden daha fazla bir süresini alıyor.

Nusaybin Halı Yıkama
Telefon: (0482) 415 29 46

otomatik halı yıkama makinesi

Titiz ve Hijyen Halı Yıkama

Halı yıkama konusunda yeterli hijyeni sağlamazsanız; halılarınızın arasında biriken toz parçacıkları, mikroplar ya da bakteriler başta çocuğunuz olmak üzere sizin, ailenizin ve de misafirlerinizin sağlığını tehlikeye atar. Nusaybin’in Halı Yıkamacısı olarak tüm bu olumsuzluklardan kaçınmak için halı yıkama firmamıza halılarınızı yıkatmayı tercih edin. Bu iş bildiğiniz gibi uzmanlık isteyen bir alandır ve uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Bu nedenle de halılarınızı evde yıkamak yerine %100 hijyen güvencesi sunan Halı Yıkama firmamız ile yıkatın. Böylece hem misafirleriniz ile ilgilenebilecek hem de hijyenik halılara sahip olmanın mutluluğunu yaşayacaksınız.

otomatik halı yıkama makinesi

Profesyonel Halı Temizleme Hizmeti

Halı yıkarken birçok su israfı yaparsınız ve kirlenen halılarınızın detaylı bir şekilde temizlenebilmesi için kaliteli deterjanlar alarak bir ton para harcarsınız. Tüm bu harcamaların üstüne bir de yorulursunuz. Bütçenizi zorlamadan sunduğumuz halı yıkama fiyatlarımız ile sizi yorgunluktan ve israftan kurtarıyoruz. MARDİN Nusaybin ilçesi için halı temizleme firması: Sechaliyikama.com

halı yıkama fabrikamız

Halı yıkama işinde uzman olan firmamız bunu kalitesi ile kanıtlamaktadır.

Uygun Fiyata Halı Temizleme

Halılarınız SEÇ halı yıkama merkezinde her halı titizlikle yıkanmaktadır. Firmamız sadece NUSAYBİN’den ziyade çevre ilçelerde de hizmet vermektedir. Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek ve halılarınızın temizlenmiş bir şekilde adresinize gelmesini beklemek. Kısa zamanda yıkanıp kuruyan halılar paketlenerek adresinize teslim edilmektedir. Firmamız kullandığı ekolojik halı yıkama şampuanları ile halılara zarar vermeden temizlik işlemini yapmaktadır. Bu işe gireli kısa zaman geçmesine rağmen gerek personelimizin eğitimi olsun, gerekse de bünyemizdeki makineler olsun büyük bir yol kat ettik. Profesyonel bir yıkama yapabilmek için büyük uğraşlar verdik ve sonuca da ulaştık. Fabrikamızda bulunan makineler ile örnek bir firma olmayı başardık.

Biz bu işe gönül verdik ve müşteri memnuniyeti için elimizden gelenin en iyisiniz yapmaktayız.